Хочете утеплитися? Саме час. Ціни на тепло зростають, і будуть продовжувати рости. Компанія все для покрівлі надає повний спектр послуг з утеплення житлових приміщень в м Полтава. Також ми надаємо повну комплектацію утеплювачами, фасадними матеріалами і всіма супутніми товарами з вагомими знижками для Вас. Утеплення проводиться з витримкою всіх технологій укладання теплоізоляційних матеріалів, якісно і ефективно. Ціни на теплоізоляцію стін, перекриттів, покрівель і мансард, Вас приємно здивують. Зверніться до нас, і взимку буде тепло.

Утеплення стін по вентильованого технології можна робити при будь-яких температурах, навіть взимку !!! Бережіть своє тепло, вже зараз!!!

Утеплення стін і оздоблення фасадів

fasadМи виконуємо послуги як по мокрому утеплення (теплоізоляційний матеріал клеїться до стіни за допомогою спеціального клею і кріплень), а фасад обробляється штукатуркою з подальшим фарбуванням, так і по вентильованого утеплення (де теплоізоляція укладається в каркас) і в подальшому фасад зашивається сайдингом, металосайдингу, профнастилом або іншими фасадними матеріалами. Утеплення виробляється з використанням тільки відповідних матеріалів з урахуванням всіх характеристик утеплювача і необхідного результату. Для утеплення ми використовуємо практично всі види утеплювачів: мінеральная вата, скловата, екструдований полістирол. З урахуванням Ваших побажань і технологічних нюансів підбирається теплоізоляційних матеріал, а так само його товщина і основні характеристики (теплопровідність і щільність). Чи не останню роль ми зраджуємо зовнішнім виглядом фасаду, з цього даємо рекомендації по поєднанню кольорів і декорації фасаду.

Утеплення схилів даху

ut_kr_10 Також ми пропонуємо послугу з утеплення покрівлі. Зробили покрівлю, але не було можливості утеплити її? Не проблема, наші фахівці проведуть якісне утеплення вже зведеної покрівлі, влаштують пароізоляцію, а також зроблять чорновий стелю, якщо це буде необхідно. Перед утепленням покрівлі також підбирається відповідний утеплювач, а також проводяться всі заходи гідро і пароізоляції, якщо це необхідно. Так само для утеплення покрівлі у нас є дуже недорогі спеціалізовані утеплювачі, такі як Изовер скатна покрівля та Техноніколь РОКЛАЙТ.

Утеплення підлоги та перекриття

Якщо є потрібна в утепленні підлоги або міжповерхового перекриття, наші фахівці виконують і цю послугу, так само в комплексі можна замовити гідроізоляцію підлоги.