Рано чи пізно, навіть сама надійна покрівля проявляє свої слабкі місця. Дах починає втрачати свої естетичні показники, протікати, здуватися утеплювач. Такі наслідки результат порушень в технології, неякісного матеріалу або дуже тривалої експлуатації покрівлі. Якщо проводити періодично огляд і ремонт покрівлі, можна вберегти себе від великих матеріальних збитків. Кожен домовласник повинен розуміти чим він ризикує, відкладаючи ремонт аварійної покрівлі на потім. Ми пропонуємо вам високоякісний і оперативний ремонт даху в місті Полтава та області. Наші бригади завжди можуть запропонувати практичні і економічні варіанти ремонту даху. Тут ви можете побачити ціни на послуги з ремонту покрівлі.

  Замовити консультацію

    Ремонт металевої і шиферної покрівлі найчастіше проводитися за допомогою заміни листів або застосування латок промазаних бітумною мастикою. М’яку покрівлю промащують із заміною пошкоджених частин матеріалу.
  Ми пропонуємо вам такі послуги з ремонту покрівлі:

  Косметичну реставрацію покрівлі – укладання обрешітки на стару покрівлю та монтаж нового заліза (металочерепиці і чи профнастилу).

  • Заміну аварійних листів і чи частин оцинкованого заліза.
  • Організація теплоізоляції і гідроізоляції, гідроізоляції стиків.
  • Ремонт єндови, примикання, коника.
  • А також не стандартні рішення в ремонті покрівлі, які обговорюються на місці з замовником.

  Відремонтувавши покрівлю з нами ви отримаєте гарантію і знижки на покрівельні матеріали в Полтаві. Реанімує вашу дах поки це не принесло Вам значних збитків.