Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», споживач має право обміняти або повернути товар протягом 14 днів після придбання при виконанні наступних умов:

1. Обміну чи поверненню підлягає тільки новий товар, який був у вживанні і немає слідів використання: подряпин, сколів, потертостей та інших ушкоджень.
2. Товар не збирався та не монтувався, а також збережений його товарний вигляд.
3. Збережена цілісність упаковки товару та вся його комплектація.
4. Збереглися ярлики, інструкції та виробничі маркування.
5. Надано товарний чек, специфікацію та/або накладну, квитанцію з оплати, що підтверджує факт купівлі товару в нашому інтернет-магазині. Для повернення коштів споживач повинен мати при собі та повернути продавцю: придбаний товар, чек, накладну, договір, бланк замовлення.

Поверненню не підлягає: знижені в ціні товари, зібрані або пошкоджені після покупки товари,  товари, які виготовлялися або привозилися під індивідуальне замовлення.

Увага! Якщо товар індивідуальний, виготовлений під індивідуальні розміри та/або у певній оббивці, яка була обрана замовником, то цей виріб відноситься до переліку товарів додатка №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 (Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну ( поверненню)).