Перейти до вмісту

Покрівельні роботи в Полтаві

 Покрівля є основним захистом будинку, а також на дах припадають найбільший вплив навколишнього середовища. Ні для кого не секрет, що монтаж покрівлі є одним з найбільш відповідальних етапів в зведення будинку. Слід розуміти, що вибравши бригаду покрівельників, а не загальнопрофільними бригаду будівельників, ви будете почувати себе спокійніше і отримаєте більш якісне і надійне пристрій покрівлі. Довіривши покрівельні роботи нам – ви будете впевнені в надійності конструкції і практичності покрівельних рішень. Ми виконаємо абсолютно будь-яке завдання.

  Замовити консультацію
  Увага! У нас надається офіційна гарантія (додається до договору на підряд) на всі види покрівельних робіт! Ціни

  Фото об’єктів

   

  Правильні виміри заощадять вам час і гроші. Наші спеціалісти діють оперативно і точно. Уже після виміру фахівець допоможе вам зорієнтуватися з вибором типу покрівлі та матеріалу, а також озвучить приблизну ціну на покрівлю. Багато домовласників, як правило, не надають великого значення вентиляції покрівлі, в багатьох випадках і будівельні бригади порушують технології влаштування даху. Найчастіше їх можна зрозуміти, не всім зрозуміло звідки береться конденсат в покрівельній конструкції, а в наслідок страждає весь дах. Завдання покрівельної бригади забезпечити хорошу циркуляцію повітря в самій конструкції, щоб конденсат просто не встигав утворитися. Волога зібравшись в покрівельних конструкціях утворює вплив:

  • на дерев’яні елементи, внаслідок чого з’являтися руйнують дерево грибки та пліснява,
  • на металеві елементи, викликаючи у них корозійні процеси
  • завдає шкоди теплоізоляції, знижуючи її функціональні якості

  Монтаж покрівлі з металочерепиці

  Основою для монтажу покрівлі з металочерепиці є кроквяна система, на яку кріпиться обрешетка 30х100 кожні 250-350 мм (залежить від відстані гребенів на металочерепиці). Пристрій даху з металочерепиці передбачає кріплення листових матеріалів на обрешітку покрівельними саморізами приблизно 7-8 шт. на м.кв. Дотримання геометрії конструкції дозволяє зберегти надійність конструкції і гарний зовнішній вигляд листів, які на неї кріпляться. Технологія передбачає укладання гідробар’єру під основну обрешітку, закріпленого, контр рейкою. Схожа технологія монтажу і для покрівлі з профнатсила.

  Монтаж м’якої покрівлі

  Основою монтажу бітумної черепиці є кроквяна система покрита латами, захистом листами ОСП або вологостійкої фанери. Залежно від кута ската лягати підкладковий килим. На основу підготовлену кріпитися бітумна черепиця покрівельними цвяхами. Вентиляція у такої покрівлі буде відрізнятися, в контр рейці залишати отвори (дифузні мембрани) які збережуть стан ОСП або фанери. Ми організуємо для вас монтаж надійної і красивої покрівлі в Полтаві і в області, а також надамо знижки на матеріали. Звертайтеся і замовляйте монтаж покрівлі.